Школа раннього розвитку
Дитячий клуб «Лоло»
Київ 
 
228 - 98 - 19
Програми розвитку для дошкільнят
 
(для малюків 2,6 - 3,6 років)
 
(для дітей 3,6 - 5 років)
 
(підготовка до школи дітей 5 - 6 років)
 
(міні дитячий садок)
 
 
 
 
     
 
Новини
ШКОЛА РАННЬОГО РОЗВИТКУ "ЛОЛО"!
(Підготовка до школи на Оболоні)

 
 Школа раннього розвитку «Лоло» на Оболоні в Києві починає свій
чотирнадцятий навчальний рік!
 
Що ми пропонуємо сьогодні?
 
Школа раннього розвитку "Лоло" приділяє увагу гармонійному і всебічному розвитку дитини дошкільного віку. Для самих маленьких учнів (дітей півтора-двох років) ми пропонуємо програму «Перші кроки».
Наші фахівці розробляли її протягом декількох років, використовуючи кращі напрацювання вітчизняної та зарубіжної педагогіки. Ранній розвиток дітей передбачає не навчання читанню та математики з пелюшок, а розвиток дрібної моторики та мовлення, розвиток мислення, пам'яті та концентрації уваги, розвиток слуху, творчих здібностей, знайомство з навколишнім світом і соціальну адаптацію.
 
Подорослішавши, наші маленькі учні мають можливість поглиблювати свої знання на наступному рівні програми «Вчимося, граючи» відповідно до віку. Разом з малюками росте і програма. Діти з 3-х років починають вивчати англійську мову, поступово вчаться читати, оволодівати математичними знаннями. При цьому ми не забуваємо про творчий, музичний та фізичний розвиток.
 
На всіх заняттях у школі раннього розвитку діяльність дітей побудована відповідно до їх вікових психологічних особливостей, її характер часто змінюється, завдяки чому діти не втомлюються і підтримують пізнавальний інтерес. Заняття для дошкільнят будуються логічно - від простого до складного і пропонуються в ігровій формі.
 
Найстарші наші учні - це майбутні першокласники. Для них розроблена комплексна програма підготовки до школи «Майбутні першокласники». Підготовка до школи включає: читання і розвиток мовлення; математику і логіку, англійську мову, творчі заняття, музично-танцювальні заняття, йогу і заняття, спрямовані на психологічну адаптацію до школи. Наші випускники вступають в різні школи, гімназії та ліцеї м. Києва.
 
Перебування дитини в групі міні дитячого саду, допоможе малюкові легко і в невимушеній обстановці придбати знання для вступу до школи, а також сформує найбільш важливі навички, такі як взаємодія з оточуючими, вміння самостійно приймати рішення, робити вибір і доводити почате до кінця ...
 
Дружна команда школи раннього розвитку «Лоло» чекає своїх нових друзів за адресою:
 
пр. Героїв Сталінграда, 35-А 

Записатися в групу та отримати додаткову інформацію можна
 
по тел.: 044-228-98-19
 
 
 
Ми у соц-мережах: Детский клуб Лоло в Facebook